Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Nexus Vibro - masáž prostaty

Nexus Vibro - masáž prostaty

Páčilo sa nám:

 • Pulzné vibračné programy
 • Pomerne silná vibrácia
 • Vyberateľný vibračný motorček (možno použiť i 
 • na iné dráždenie
 • Kvalitný materiál (bez ftalátov atď.)
 • Je vhodný na stimuláciu prostaty i bodu G

Nepáčilo sa nám:

 • Tvrdý materiál
 • Vyššia cena

 

Masáž prostaty - Nexus Vibro je pomôcka určená predovšetkým mužom.

Masáž prostaty je mužmi v dnešnej dobe stále viac vyhľadávaná. Nie je sa čo diviť. Okrem toho, že je príjemná a vzrušujúca, je i do istej miery zdravá. Medzi erotickými pomôckami sa objavujú rozmanité stimulátory, ktoré pomáhajú prostatu masírovať. Niektoré sú mechanické, iné s vibráciou.

Nexus Vibro patrí k tým luxusnejším. Nenápadný (na prvý pohľad nič nehovoriaci) tvar pripomína rukoväť menšieho meča. Materiál je tvrdší, a teda i pevnejší, plast. Tvarová stabilita je pri análnych pomôckach účelová, ľahšie sa totiž zavádzajú. Povrch je jemný, mierne zvrásnený dráždivými výstupkami. V žiadnom prípade však nemôže prísť k poškodeniu citlivej sliznice konečníka.

Zahnutý koniec (ktorý je určený na vlastnú stimuláciu prostaty) je hladký a zaguľatený. Masáž na hrádzi zaisťuje pohyblivá guľôčka v spodnej časti rukoväte. Do dutiny stimulátora sa zasunie vibračný klátik, ktorý sa jednoducho spúšťa a opakovaným stlačením prepína.

Nexus Vibro má i pulzné vibrácie. Dlhším podržaním tlačidla vibrátora sa vibrácie vypínajú. Napájanie je na jednu batériu typu 2CR1/3N 6 V.

Tvar:

Mierne zaoblený a pripomína vrtuľku J. Prostredná časť je dlhšia, úzka. Uprostred je širší. Na jednom konci zaguľatená, druhý koniec má dve časti. Jedna slúži ako rukoväť pre lepšie uchopenie a druhá časť slúži pre masírovanie prostaty (zvonka na hrádzi), na konci spodnej časti je kovová guľôčka, ktorý sa otáča pri dotyku. Vibračný motorček je oválneho a podlhovastého tvaru.

Veľkosť:

 • Dĺžka: 13,5 cm
 • Dĺžka prostrednej časti: 9,3 cm
 • Dĺžka menších častí dole: 5 cm
 • Priemer prostrednej časti pri špičke: 2,2 cm
 • Priemer prostrednej časti rozšírenej: 2,5 cm
 • Priemer menších častí dole : 1,5 cm

Vibračný motorček:

 • Dĺžka: 7 cm
 • Priemer: 1,3 cm

Materiál:

Pevný plast ABS. Tvrdý, neohybný – pre lepšie zavádzanie a lepší prenos vibrácií.
Zaručená zdravotná bezchybnosť (značkový výrobca), bez ftalátov.

Vibrácia:

Celkom 5 vibračných programov.

1. klasická vibrácia v jednom stupni intenzity
2. celkom päť pulzných programov (rôzne nastavenia)

Klasická vibrácia (jeden stupeň intenzity) - slabé vibrácie

Pulzné programy

 1. plynulé zosiľovanie a zoslabovanie vibrácie, tzn. vlnový (hojdavý) program
 2. 1x dlho (3 sekundy), krátka pauza (1 sekunda) – program sa opakuje
 3. 1x krátko (1 sekunda), pauza (1 sekunda) – program sa opakuje
 4. rovnako ako predošlý program (1x krátko a krátka pauza), ale program sa opakuje oveľa rýchlejšie
 5. 3x krátko a dlhšia pauza

Ako vložiť batérie:

Kryt odskrutkujeme, vložíme batériu (batéria je súčasťou balenia, typ NEXUS 2CR1/3N 6 V) tak, že znamienko “-“ bude smerom nadol (zreteľne označené).

Kryt zaskrutkujeme a vrchným tlačidlom prepíname 5 vibračných programov (viď vyššie).

POZOR: Keď batériu vložíme znamienkom “+“ nadol (t.j. obrátene) a zaskrutkujeme uzáver, začne Nexus Vibro slabo vibrovať – nereaguje na tlačenie tlačidla hore.

Je to znamenie toho, že máme batériu vloženú naopak.

Pre vypnutie vibrácií stlačte tlačidlo cca 4 sekundy.

Farba:

Matne čierna

Vodeodolnosť:

Pomôcka bez vibračného motorčeka je plne vodotesná. Vibračný motorček, ktorý je možné vyňať má síce silikónové tesnenie, avšak výrobca vodeodolnosť neuvádza. Odporúčame teda pred umývaním vibrátor zo stimulátora vyňať.

Uvedené na obale (preklad) :

Vitajte v ďalšej generácii vibračného potešenia, pripravte váš bod G na neskutočnú prácu a verte, že sa bude musieť otáčať!

Nexus Vibro je vôbec prvé mužské masážne zariadenie bodu G, ktoré používa mikročipovú technológiu. Kombináciou rebrovanej rukoväti s výkonným vibračným zariadením vyrobeným z nerezovej ocele, má Vibro 5 výkonných, dotykom ovládaných nastavení, ktoré sú kontrolované mikročipom, vyrobeným na zákazku, ktorý presne ladí s mužským bodom G; toto všetko vyústi v orgazmus, aký ste ešte v živote nezažili.

Vibro sa aktivuje dotykovým tlačidlom a je dodávaný s nenabíjateľnou šesťvoltovou batériou.

Vyrobené z polypropylénu, ktorý neobsahuje žiadny ftalát.

Príprava:

1.    Pred použitím masážneho zariadenia Vibro vyberte rollerball použitím nástroja, ktorý je dodávaný spolu s týmto masážnym zariadením, a umyte ho v horúcej mydlovej vode.

2.    Odporúčame vám, aby ste svoju erotickú hračku po každom použití umyli, a to použitím prípravku na umývanie erotických hračiek a aby ste miesta v okolí rektálnej oblasti vyčistili použitím buď rektálnych injekčných striekačiek alebo použitím análnych výplachov (všetko dostupné na našich webových stránkach).

Postup:

1.    Odskrutkujte viečko z Krytky Prostaty a vyberte bezpečnostnú nálepku z kladného konca batérie. Zaskrutkujte naspäť krytku a uistite sa, že je batéria v správnej pozícii (pre uistenie sa pozrite na nákres, ktorý je vo vnútri balenia). Vsuňte Krytku Prostaty do rukoväte Vibro. Viečko, ktorým uzatvárate krytku, by malo vyčnievať z vašej erotickej hračky.

2.    Uistite sa, že ste použili veľké množstvo vody alebo silikónového lubrikantu. Tieto môžu byť vmasírované do rektálnej oblasti a tiež použité priamo na rukoväť a hlavicu vášho vibračného zariadenia Vibro.

3.    Pomaly vsuňte Vibro s rollerballom umiestnením oproti perineu (oblasť umiestnená pod semenníkmi)

4.    Potom, čo je Vibro vsunuté, relaxujte približne 10 minút, aby ste si zvykli na vašu erotickú hračku. Dajte si ruky na vaše brucho a dýchajte zhlboka, mierne zvierajte váš zadok spolu s nadýchnutím. Pomaly vydýchnite a nechajte vaše brucho a zadok na chvíľu odpočinúť. Opakujte tento proces tak dlho, ako to bude potrebné, s každým ďalším opakovaním postupne zvyšujte intenzitu.

5.    Pevne stlačte tlačidlo na Krytke Prostaty a vyberte si jedno z piatich možných nastavení. Ak používate zariadenie Vibro keď masturbujete, nechajte celé svoje telo odpočinúť a zvyknúť si na vibrácie. Pomaly vykonávajte sťahy vašich zvieračov a relaxujte, pretože toto umocní vaše potešenie.

6.    Pokiaľ používate masážne zariadenie pri pohlavnom styku, vsuňte vašu erotickú hračku a v pokoji ležte a užívajte si čas strávený s vaším partnerom, pokiaľ sa nebudete cítiť naplno zrelaxovaný. Pozvoľna začnite so strkaním vašej erotickej hračky zároveň s vibráciami, ktoré budete cítiť. Pokiaľ budete cítiť, že za chvíľu príde k ejakulácii, zatnite každý sval vo vašom tele, dýchajte zhlboka a nechajte vaše masážne zariadenie Vibro, aby vám urobilo neskutočný orgazmus.


Diskuse (5 komentářů)

VLADKO, (01. 03. 2012 07:44) Reagovat
Zaujímalo by ma, či to funguje. Chcel by som to vyskúšať
ALEŠ, (06. 03. 2012 08:13) Reagovat
Doporučuju. Masáž prostaty je dobrá věc a touhle pomůckou ji snadno dosáhnete. Je to úplně jiný pocit než při klasické onanii, mnohem silnější...
DAN, (11. 04. 2012 04:31) Reagovat
A máte někdo zkušenosti přímo s tímto modelem? Vypadá dobře a masáž prostaty je skvělá věc.
HANS, (28. 05. 2012 09:06) Reagovat
Vladko, nevím, jestli u všech mužů, ale funguje to. Je to zážitek, který svou intenzitou překvapí. Jen se o tom zase tolik nemluví.
MARTIN, (30. 05. 2012 05:36) Reagovat
Zkusil jsem to, bylo to dobrý, ale sám jsem si připadal tak nějak divně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masáž prostaty
Kontakty