Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotické pomôcky na masáž prostaty

Erotické pomôcky na masáž prostaty

Naše video : Dominika v predajni porovnáva 5 masáží prostaty

Všetky nižšie uvedené produkty máme v ponuke (kliknite na druh tovaru)


Pomôcok pre análny sex je nepreberné množstvo, na trhu sú k dostaniu aj špeciálne pomôcky pre dráždenie prostaty a hrádze (miesto medzi semenníkmi a análnym otvorom). Sú určené na masáž nielen pri autoerotike, ale i pri partnerskom sexe. Existujú pomôcky mechanické, tie nahrádzajú obyčajnú stimuláciu prstom, alebo vibračné, ktoré dodajú dráždeniu intenzitu. Všeobecne majú análne pomôcky štíhlu zaguľatenú špičku pre ľahšie zavádzanie a v spodnej časti rozšírenú základňu pre lepšie a pevnejšie uchopenie. Dajú sa zakúpiť v sexshopoch alebo objednať cez internet.

Masáž prostaty vibrátorMasážne vibrátory na stimuláciu prostaty: Masážne vibrátory sú špeciálne pomôcky pre stimuláciu prostaty, ich výber nie je zatiaľ príliš veľký, ale najžiadanejšie modely v predaji sú. Sú z príjemného pevnejšieho gélu, majú ergonomický tvar pre dobré uchopenie a obsluhu a sú uspôsobené nielen na masáž prostaty vo vnútri análu, ale i na stimuláciu hrádze. Vnútorná časť je väčšinou hladká, aby nepoškodila citlivú sliznicu. Časť určená na povrchovú stimuláciu má dráždivé výstupky. Vo vnútri je strojček, ktorý zaisťuje vibrácie. Napájanie je na batérie. Tieto pomôcky sú veľmi účinné a obľúbené. Prinášajú skutočne orgazmické zážitky.

Análne kolíky: Análne kolíky sú vyrobené z pružných a poddajných gélových alebo silikónových materiálov, no i napriek tomu sú dostatočne pevné. Majú rozšírenú základňu pre dobrý úchop, nad ňou je krátka tenšia stopka a samotný kolík, ktorý sa smerom ku zaguľatenej špičke kónicky zužuje. Tvar trochu pripomína hríb s pretiahnutým klobúkom. Sú to najpoužívanejšie análne pomôcky. Väčšina análnych kolíkov je mechanických, ale sú i varianty s vibráciou alebo s možnosťou nafúknutia vo vnútri análu. Mechanické pomôcky majú tú výhodu, že sa dajú použiť i pri kúpeli.

Análne dildá: Dildá sú z rôznych materiálov, väčšinou ale tiež gélové. Ide o pomôcky menších rozmerov, majú tvar penisu s úzkym žaluďom. V sexshopoch sa však môžete stretnúť i s inými tvarmi, hladkými alebo s výstupkami. Dildá sú vždy mechanické. Predávajú sa i zdvojené dildá, kde jedno (spravidla väčšie) sa zavedie do vagíny a druhé do análu. Tie sú však vhodné len pre ženy.

Análne guličky: Análne guličky alebo perly sú podobné venušiným guličkám, len sú väčšinou na pevnej stopke zaliate hmotou (hygienickejšia údržba), sú plné (bez druhej guličky vo vnútri) a je ich viac za sebou. Jednotlivé guličky môžu mať rovnaký tvar a veľkosť, často sú však zoradené od najmenšej po najväčšiu smerom nadol ku časti, ktorý slúži na uchopenie (krúžok, očko). Niekedy majú tvar srdiečok a pod. Stimulácia análnymi guličkami funguje na princípe dovnútra/von, čiže zasúvaním a vysúvaním dráždime anál. Guličky môžu byť tiež vibračné, čo umožňuje intenzívnejší zážitok. Nedajú sa potom ale použiť pri kúpeli, pretože v spodnej časti majú ovládač na baterky.

Análne vibrátory: Análny vibrátor je podobný iným vibrátorom, len má širšiu základňu, inak je štíhly s malým zúženým žaluďom. Môže byť rôznej dĺžky. Pre análny sex sa dajú použiť aj vaginálne vibrátory menších rozmerov, len je nutné dávať pozor, aby neuviazli v konečníku (nemajú rozšírenú základňu). Hodia sa skôr k dráždeniu a uvoľneniu análneho otvoru. Napájanie vibrátorov je na batérie. Pri niektorých modeloch výrobcovia uvádzajú, že sú vodotesné, tie sa potom jednoduchšie umývajú a môžeme ich použiť pri krátkom kúpeli alebo v sprche.

Análne gély: Análne gély sú špeciálne lubrikanty vhodné do prostredia vo vnútri i zvonku konečníka. Sú vodou riediteľné a zaisťujú dobrú kĺzavosť, čo je pre masáž prostaty veľmi potrebné. Ich zloženie obsahuje i dezinfekčné prísady, ktoré pomáhajú udržať análnu oblasť hygienickejšiu. Výber týchto gélov je veľký. Môžeme samozrejme použiť aj iné gély, napr. na silikónovej báze. Dôležité je, aby sme zaistili dobré premazanie análneho otvoru, jednak pre uvoľnenie a tiež k prevencii poškodenia pri prieniku.

Dezinfekčné prostriedky: Existujú dezinfekčné obrúsky a spreje, ktoré pomáhajú udržať análne (i iné) pomôcky v lepšej čistote. Oplatí sa do nich investovať peniaze, pretože tak môžeme predchádzať zbytočným zdravotným komplikáciám. Ich použitie je jednoduché a ničí prípadné baktérie.


Diskuse (1 komentář)

ZDENĚK, (23. 05. 2012 03:25) Reagovat
Dráždění prostaty je stejně zajímavé. Teprve jako dospělí jsem s tím začal a je to takový...No partnerce to raději neříkám, ale jinak je to fajn.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masáž prostaty
Kontakty